Search

Choose hotel

Choose extras

Pay

FAQ


1. Kas bus įskaičiuota į kainą, kurią nurodysiu?
Į kainą būs įskaičiuota: kambario tipo kaina, kambario ar viešbučio privalumai bei visi mokesčiai ir vietinės rinkliavos. Pusryčiai, pietūs arvakarienė, bus įskaičiuoti į kainą, jei pažymėsite, kad kambario norite su jais.
 
2. Kaip sužinoti, kad mano užsakymas patvirtintas?
Apie užsakymo patvirtinimą Tu visada būsi informuotas nurodytu el. paštu. Po užsakymo patvirtinimo gausi patvirtinimo bilietą su savo asmeniniu ID numeriu ir visa informacija apie tavo pasirinktą apgyvendinimą.
 
3. Kas yra mano ID numeris ir ką jis suteikia?
ID numeris - tai unikalus ir asmeninis rezervacijos numeris identifikuojantis vartotoją. Kiekvienas numeris yra suteikiamas individualiai rezervacijai. Gavęs patvirtinimą apie įvykusią rezervaciją ir turėdamas Tau suteiktą ID numerį galėsi: viešbutyje patvirtinti savo rezervaciją, atšaukti, pakeisti savo pasirinkimą ar pareikšti skundą.
 
4. Kaip galiu atšaukti/ pakeisti užsakymą?
Užsakymą atšaukti arba pakeisti galėsi kreipdamasis į klientų aptarnivimą.
 
5. Ar galiu sužinoti viešbučio kontaktus?
Visa informacija apie viešbutį, jo kontaktus Tu rasi patvirtinimo biliete po įvykdytos rezervacijos.
 
6. Kaip įsitikinti, kad mano apmokėjimas už rezervaciją įvykdytas?
Po įvykdyto apmokėjimo atsiųstas patvirtinimo bilietas yra kartu ir patvirtinimas, kad apmokėjimas už apgyvendinimą buvo įvykdytas. Biliete yra nurodoma, kad apmokėjimas yra išankstinis arba mokama atvykus į viešbutį.
 
7. Kaip sužinoti, kad pasirinktos papildomos paslaugos man bus suteikiamos? 
Apgyvendinimo įstaigos teikiamos papildomos paslaugos yra mokamos ir pateikiamos šalia, renkantis apgyvendinimą. Pasirinkus kaina yra sumuojama kartu suapgyvendinimo kaina ir bendrai sumokama tiek už apgyvendinimą, tiek ir už papildomas paslaugas. Gautame patvirtinimo biliete yra surašyta visa informacija tiek apie apgyvendinimą, tiek ir apie pasirinktas Tavo papildomas paslaugas. Tai ir yra užtikrinimas.
 
8. Ar aš galiu mokėti grynais viešbutyje?
Taip, už apgyvendinimo rezervaciją galima atsiskaityti ir viešbutyje. Atliekant rezervaciją yra leidžiama pasirinkti, kokį atsiskaitymo būdą naudosite.